KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163383
nr 1316 3383
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, omkring 1900, skymning. Olja på pannå, 20x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:53:46
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr